Fasády zateplujeme standardně systémem Baumit, popřípadě po domluvě jsme schopni zateplit fasádu jakýmkoliv certifikovaným zateplovacím systémem. Zateplovací systém je tzv. obal svislých konstrukcí budovy, snižující únik tepla. Ekonomické výhody zateplení fasády jsou nesporné. Proto se dá říci, že se jedná o úsporný trend současné doby.

Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem. Pracujeme však pouze s materiály certifikovanými pro zateplování fasád.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se zateplování fasád, ať už se jedná o volbu systému, odborný odhad ušetřených nákladů či barevné poradenství. Kvůli velké individuálnosti rozsahu prací při zateplování fasád není cena zateplení fasády zahrnuta do našeho orientačního ceníku. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »