Provádíme veškeré malířské práce, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Zajišťujeme dodávky barev. Míchané barvy je možné si vybrat ze vzorníku. Standardně pracujeme s barvami značky Primalex nebo Dulux. Po dohodě je možné, zajištění dodávky barev zákazníkem.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství v oboru malířských prací, ať už se jedná o například barevné kombinace nebo třeba rady při volbě druhu barviva podle jeho vlastností. Orientační cenu námi prováděných malířských prací si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »