Provádíme širokou škálu betonářských prací, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

K nejběžnějším betonářským pracím, které Vám nabízíme, patří například betonování základů, základových pásů, základových patek, betonování základových desek a také tzv. vrchní betony (pod podlahy rodinných domů a jiných, například průmyslových, objektů).

Mezi další betonářské práce, které provádíme, patří také betonování sloupů, pilířů a patek nebo osazování obrubníků a ozdobných palisád, obetonování bazénů a ztužujících věnců rodinných domů.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se betonářských prací. Orientační cenu námi prováděných betonářských prací si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.
Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »