Provádíme širokou škálu betonářských prací, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

K nejběžnějším betonářským pracím, které Vám nabízíme, patří například betonování základů, základových pásů, základových patek, betonování základových desek a také tzv. vrchní betony (pod podlahy rodinných domů a jiných, například průmyslových, objektů).

Mezi další betonářské práce, které provádíme, patří také betonování sloupů, pilířů a patek nebo osazování obrubníků a ozdobných palisád, obetonování bazénů a ztužujících věnců rodinných domů.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se betonářských prací. Orientační cenu námi prováděných betonářských prací si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.
Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.