Provádíme veškeré ruční výkopové práce. Jejich využití je vhodné zejména v místech, kde by bylo využití této techniky nemožné (například z důvodu nepřístupnosti) nebo by její využití bylo neúčelné (například z důvodů vysokých paušálních nákladů na přemístění a provoz).

Ruční výkopové práce jsou vhodné zejména při kopání inženýrských sítí, septiků, jímek či studen. V některých případech jsou ruční výkopové práce vhodné také při kopání bazénů, základů rodinných domů, či drobných úpravách terénu.

Orientační cenu námi prováděných ručních výkopových prací si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »