Provádíme veškeré dlažební práce, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Samozřejmostí je výběr z široké škály materiálů, jako například kamenné dlažby, keramické dlažby nebo dlažby zámkové. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

Pokládku provádíme jak na koso, tak střih, či vazbu, vše dle Vašeho přání. Dlažbu pokládáme do tmelu, betonu nebo písku.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství v oboru dlažebních prací, ať už se jedná o volbu materiálu nebo třeba typu pokládky. Orientační cenu námi prováděných dlažebních prací si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma. Nabízíme možnost vytvoření 3D fotorealistického návrhu od spolupracující firmy.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.