Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra, od bouracích prací, přes samotnou rekonstrukci, až po konečnou úpravu, včetně malířských prací a úklidu. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

Mezi běžné práce, které se provádí při rekonstrukci bytových jader, patří například otlučení starých omítek, nahození nových omítek, výměny oken a dveří, výměna staré podlahy, obkladů a dlažby nebo také usazení van či sprchových koutů.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se rekonstrukce bytového jádra, ať už se jedná o volbu materiálů, kvůli jejich vlastnostem nebo barevné kombinace. Kvůli velké individuálnosti rozsahu prací při rekonstrukci bytového jádru není cena rekonstrukce bytového jádra zahrnuta do našeho orientačního ceníku. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Při kompletní realizaci rekonstrukce bytového jádra firmou Zednictví – Malý nabízíme fotorealistický 3D návrh od společnosti Indema zdarma. Návrh zašleme před započetím prací a díky němu přesně uvidíte, jak bude rekonstrukce vypadat.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »