Postavíme jakékoliv oplocení podle Vašich požadavků a představ, ať už potřebujete oplotit dům, průmyslový nebo zemědělský objekt či jakýkoliv jiný pozemek. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

Samozřejmostí je téměř neomezená možnost volby vzhledu a materiálu, ze kterého je plot vyroben. Můžete tedy vybírat: od klasicky zabetonovaných sloupků s drátěnou výplní, až po podezdívky z betonu či cihel a výplně plotu ze dřeva či ozdobného kování nebo například oplocení ze ztraceného bednění.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se oplocení, ať už se jedná například o volbu materiálu nebo třeba estetiky provedení plotu. Orientační cenu námi prováděných prací při stavbě oplocení si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.