Postavíme jakékoliv oplocení podle Vašich požadavků a představ, ať už potřebujete oplotit dům, průmyslový nebo zemědělský objekt či jakýkoliv jiný pozemek. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

Samozřejmostí je téměř neomezená možnost volby vzhledu a materiálu, ze kterého je plot vyroben. Můžete tedy vybírat: od klasicky zabetonovaných sloupků s drátěnou výplní, až po podezdívky z betonu či cihel a výplně plotu ze dřeva či ozdobného kování nebo například oplocení ze ztraceného bednění.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se oplocení, ať už se jedná například o volbu materiálu nebo třeba estetiky provedení plotu. Orientační cenu námi prováděných prací při stavbě oplocení si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »