Postavíme veškeré nosné i nenosné zdivo. Pod nenosné zdivo se dají zahrnout především příčky, které stavíme především z materiálů, jako je například Porotherm, Helus nebo třeba Ytong. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

Spektrum námi nabízených služeb tedy sahá od drobných stavebních úprav, jako například vybudování dělící příčky v obývacím pokoji pro oddělení kuchyňského koutu z čistě estetického důvodu, až po kompletní stavbu rodinného domu.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se vyzdívání. Orientační cenu námi prováděných prací při stavbě oplocení si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Aktuality

Děkujeme všem našim partnerům za skvělou spolupráci,

dále také velice

děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Nadále i v současné složité době stále poskytujeme kvalitní, odborně a krásně provedené práce za dostupné ceny.

Spolupráce se společností Indema

Navázali jsme partnerství se společností Indema, která se specializuje na interiérový design a architekturu. To znamená, že...

Datum: 25. 08. 2012

Archiv aktualit »