Vyzdívání


Postavíme veškeré nosné i nenosné zdivo. Pod nenosné zdivo se dají zahrnout především příčky, které stavíme především z materiálů, jako je například Porotherm, Helus nebo třeba Ytong. Zajišťujeme veškeré dodávky materiálu a všeho potřebného k dokončení sjednané zakázky. Po dohodě je možné zajištění dodávek materiálu klientem.

Spektrum námi nabízených služeb tedy sahá od drobných stavebních úprav, jako například vybudování dělící příčky v obývacím pokoji pro oddělení kuchyňského koutu z čistě estetického důvodu, až po kompletní stavbu rodinného domu.

Poskytujeme veškeré odborné poradenství týkající se vyzdívání. Orientační cenu námi prováděných prací při stavbě oplocení si můžete přečíst v našem ceníku. Konečná cena pak silně závisí na specifických vlastnostech zakázky. Cenovou nabídku Vám proto rádi zhotovíme nezávazně a zcela zdarma.

Sídlo naší zednické firmy se nachází v obci Tuhaň (okres Mělník), ve Středočeském Kraji. Proto preferujeme zakázky v oblasti Prahy a Středních Čech. V určitých případech je možné domluvit se na zakázce mimo Prahu či Střední Čechy.

Poskytujeme tyto služby